Archiv pro rubriku: Aktuality

Informativní

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 4.-8. července je Sdružení Filia uzavřeno. Těšit se na vás budeme opět v pondělí 11. července.

Přejeme vám krásné a pohodové léto. :-)

Kolektiv Sdružení Filia

fotka hry 2

Poděkování Planetě Her

Chtěli bychom touto cestou velice poděkovat firmě Planeta her. Firma Planeta her nám darovala různé stolní hry. Tento dar nás, a naše uživatele, opravdu potěšil, ještě teď si vybavuji nadšení našich uživatelů. Přemýšleli jsme, čím zpestřit naši činnost v soc. terapeutické dílně – především na místě poskytování služby v Kamenné čtvrti a zároveň přispět k dalšímu rozvoji našich uživatelů.

Darované hry nám v tomto opravdu pomohly, uživatelé (a nejen oni) si trénují paměť, jemnou motoriku, zlepšují svoje vědomosti, učí se spolu lépe komunikovat, i přijmout porážku.

Ještě jednou díky!!!!

S pozdravem od nás a našich uživatelů

Poděkování firmě Madel.

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě MADEL CZ, spol. s r.o. a především paní  Sojkové za jejich dar a ochotné a vstřícné jednání. Firma Madel nám nezištně věnovala větší množství čistících a dezinfekčních prostředků. V dnešní nelehké době těchto prostředků potřebujeme opravdu hodně, abychom udrželi čisté a bezpečné prostředí pro naše uživatele a pracovníky, to sebou nese také zvýšené finanční náklady. Proto nás tento dar opravdu potěšil, využíváme ho každý den a jsme za něj vděční.

Přijměte ještě jednou upřímné díky od nás a našich uživatelů

Sdružení Filia