Náhradní plnění

Vážení zaměstnavatelé,

Dovolujeme si vás oslovit s naší nabídkou. Možná jste si všimli, že situace zdravotně znevýhodněných je stále složitější. My pro vás máme návrh, jak učinit zákonu za dost a zároveň podpořit dobrou věc.

Nejspíše jste již slyšeli o povinném podílu zaměstnanců se ZP

Kdy každý zaměstnavatel, který zaměstnává 25 a více přepočtených zaměstnanců má podle zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti povinnost zaměstnávat minimálně 4% zaměstnanců se zdravotním postižením (ZP).

Pokud je z jakéhokoliv důvodu nezaměstnává, má možnost odebírat výrobky nebo služby od subjektu zaměstnávajícího min. 50% lidí se ZP jako náhradní plnění povinného podílu osob se ZP.

Další možností je finanční odvod do státní pokladny, který se stále zvyšuje vzhledem k průměrné měsíční mzdě v ČR a je pro zaměstnavatele tou nejméně výhodnou variantou

Výhodnější než platit odvody státu je nakoupit od nás zboží či služby, které možná odebíráte od někoho jiného bez možnosti takové úspory.

Tuto možnost vám nabízí naše chráněné pracoviště . Vyrábíme drobné dárkové předměty (dřevěné předměty zdobené technikou decoupage, košíky z papíru či pedigu, ručně tkané obaly na mobil, zápisníčky…) Na zboží, které by vám vyhovovalo, i jeho cenách, je možné se individuálně domluvit. Naše zboží si můžete prohlédnout na stránkách internetového obchodu fler: www.fler.cz/zbozi?uid=3323

Trendem současné doby je společensky odpovědná firma, která není lhostejná k tomu, co se kolem děje. Takovou společností může být i ta vaše a nebude vás to vůbec nic stát! Naopak ještě ušetříte a posílíte své dobré jméno u zákazníků.